info@merchmarket.cz
+420 604 146 226
x

OFICIÁLNÍ DRBŇÁCKÝ BRAND

PROČ PODPOŘIT DRBNU?

Drbny jsou regionální zpravodajské servery, za kterými nestojí žádní oligarchové, politici, velké vydavatelské domy… Naopak – projektu vdechla život parta přátel, která si přála rozvířit mírně zatuchlý rybníček tuzemského zpravodajství. Drbna měla být jiná… nespoutaná… skutečně nezávislá. A tento záměr se vydařil. Na zelené louce se podařilo postavit médium, které se dravě dere k absolutní špičce, přesto zůstává věrné svým kořenům.

Vzhledem k výše zmíněnému skutečně oceníme, když naši snahu podpoříš nákupem drbňáckého brandu. Za získané peníze nepošleme redaktory k moři, ale do ulic měst, aby mohli přinášet další skvělé informace.

A abychom nezapomněli… Ten merch je fakt sexy!

O DRBNĚ

Jedinečné online zpravodajství z regionu. To je projekt Drbna, který se pomalu stává silnou konkurencí a protiváhou zavedených médií. Za projektem nehledejte žádné oligarchy ani velké vydavatelské domy, Drbnu totiž vlastní čeští majitelé. Čeští majitelé s jasnou vizí, kdy nehodlají kráčet po předem vyšlapané cestičce, ale naopak je lákají neprobádané kouty, vlastní směr, díky čemuž jsou Drbny v konkurenčním prostředí okamžitě rozpoznatelné.

Drbna je zároveň specifická tím, že ji čtou i mladí lidé, kteří jinak o denní zpravodajství příliš zájem nejeví. Redakcím se tak povedlo propojit hned několik generací čtenářů.

Portály Drbny podle Google Analytics navštěvuje měsíčně více než 900 tisíc lidí. Weby aktuálně působí v osmi regionech Česka. V Českých Budějovicích, Jihlavě, Praze, Brně, Olomouci, Liberci, Hradci Králové a v Plzni. Celospolečenská témata se objevují na centrálním portálu Drbna.cz. Drbny mají v každém regionu svojí regionální redakci, zprávy jsou tedy autentické… nepřejaté.

Drbna vstoupila jako jedno z prvních medií na sociální sítě. Aktuálně sleduje všechny profily Drben na Facebooku více jak 185 tisíc fanoušku.

KONTAKT

Vydavatelství

TRIMA NEWS, s.r.o.

L. B. Schneidera 3

370 01 České Budějovice

w/ www.trimanews.cz
e/ libor@drbna.cz

t/ +420 774 400 310

Obchod

Šárka Šnedorferová

e/ snedorferova@drbna.cz

t/ +420 603 884 889

Marketing

Dita Dvořáková

e/ dvorakova@drbna.cz

t/ +420 721 165 762