info@merchmarket.cz
+420 720 555 456
x

DarkWolfCz

official brand www.youtube.com/DarkWolfCz

Ahojte, dovolte mi, abych se představil.. Jsem DarkWolfCz, alias Milan z Hradce Králové, je mi 47 let a na youtube natáčím necelý rok.. Hraju střílečky, horrorovky a oddechový hry, na rovinu píšu, že mi nikdy nešly stealth akce, kde to vždycky dřív nebo pozdějc totálně pos..u, ale pak je o to větší sranda..

  Tenhle merch dělám pro podporu mýho kanálu, aby vešel do povědomí lidí NEJEN na facebooku nebo instagramu, ale i přirozenou cestou.. 

 K tomu mi můžete dopomoci právě VY.  A jak? Tím, že mě podpoříte nákupem merche a odběrem kanálu, případně jeho propagací mezi svý známý..

 Pro rok 2021 mám cíl v prosinci cca 700 – 1000 subů, jste ochotni mi s tím pomoct? 500 a 1000 odběratel získá speciální cenu z mýho eshopu.  

Pro případnou spolupráci mi kdykoliv volejte na

telefon +420 728 575 880 nebo pište na email – darrkwolf@post.cz

PROPAGAČNÍ KOLEKCE

Ahoj, zdravím všechny a děkuju za návštěvu eshopu, kde představuju svůj brand k podpoře mýho kanálu Dark WolfCz na youtube.

Pokud se ti líbí má tvorba, můžeš mě podpořit nákupem právě odsud a navrch se stát členem naší party formou odběru kanálu, budeme ti vděční..

Zboží si můžete objednat jakoukoliv velikost, v množství a ve vybraných barvách, tak jak to potřebujete a my vám ho dodáme do 5 dnů maximálně  v TOP kvalitě přímo od výrobce..